Prievidza
1 000 €/m² • 56 m² • 2 kambarių butas, Prievidza • 56 000 € • realityelite.sk
2 kambarių butas, Prievidza
56 m² • 56 000 €
1 401 €/m² • 107 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 149 900 € • maxareality.sk
3 kambarių butas, Prievidza
107 m² • 149 900 €
1 446 €/m² • 56 m² • 2 kambarių butas, Prievidza • 81 000 € • realityalpia.sk
2 kambarių butas, Prievidza
56 m² • 81 000 €
1 462 €/m² • 65 m² • 2 kambarių butas, Prievidza • 95 000 € • vasarealitna.sk
2 kambarių butas, Prievidza
65 m² • 95 000 €
1 500 €/m² • 70 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 105 000 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Prievidza
70 m² • 105 000 €
1 509 €/m² • 57 m² • 2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya • 86 000 € • realityalpia.sk
2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya
57 m² • 86 000 €
1 561 €/m² • 57 m² • 2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya • 89 000 € • recloud.sk
2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya
57 m² • 89 000 €
1 597 €/m² • 72 m² • Butas, Prievidza IV. Kopanice, energetikov • 115 000 € • byvajtesk.sk
Butas, Prievidza IV. Kopanice, energetikov
72 m² • 115 000 €
1 616 €/m² • 86 m² • 4 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, M. Rázusa • 139 000 € • realityalpia.sk
4 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, M. Rázusa
86 m² • 139 000 €
1 700 €/m² • 70 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 119 000 € • byvajtesk.sk
3 kambarių butas, Prievidza
70 m² • 119 000 €
1 702 €/m² • 57 m² • 2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya • 97 000 € • remax-slovakia.sk
2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Rudnaya
57 m² • 97 000 €
1 719 €/m² • 57 m² • Butas, Prievidza • 98 000 € • expertbyvania.sk
Butas, Prievidza
57 m² • 98 000 €
1 722 €/m² • 72 m² • 3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, M. Rázusa • 124 000 € • recloud.sk
3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, M. Rázusa
72 m² • 124 000 €
1 726 €/m² • 84 m² • 4 kambarių butas, Prievidza • 145 000 € • vasarealitna.sk
4 kambarių butas, Prievidza
84 m² • 145 000 €
1 744 €/m² • 39 m² • 1 kambario butas, Prievidza IV. Kopanice, M. Gorkého • 68 000 € • remax-slovakia.sk
1 kambario butas, Prievidza IV. Kopanice, M. Gorkého
39 m² • 68 000 €
1 747 €/m² • 75 m² • 3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, Rakytová • 131 000 € • remax-slovakia.sk
3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, Rakytová
75 m² • 131 000 €
1 764 €/m² • 36 m² • 1 kambario butas, Prievidza • 63 500 € • jkvreal.sk (New!)
1 kambario butas, Prievidza
36 m² • 63 500 € (New!)
1 774 €/m² • 62 m² • 2 kambarių butas, Prievidza • 109 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Prievidza
62 m² • 109 990 €
1 786 €/m² • 70 m² • Butas, Prievidza • 124 990 € • realityalpia.sk
Butas, Prievidza
70 m² • 124 990 €
1 816 €/m² • 38 m² • 1 kambario butas, Prievidza IV. Kopanice, M. Gorkého • 69 000 € • expertbyvania.sk
1 kambario butas, Prievidza IV. Kopanice, M. Gorkého
38 m² • 69 000 €
1 829 €/m² • 82 m² • 4 kambarių butas, Prievidza • 149 990 € • vasarealitna.sk (New!)
4 kambarių butas, Prievidza
82 m² • 149 990 € (New!)
1 887 €/m² • 62 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 117 000 € • bvreal.sk
3 kambarių butas, Prievidza
62 m² • 117 000 €
1 907 €/m² • 43 m² • 1 kambario butas, Prievidza • 82 000 € • expertbyvania.sk
1 kambario butas, Prievidza
43 m² • 82 000 €
1 931 €/m² • 74 m² • Butas, Prievidza II. Píly, Š. Králika • 142 900 € • byvajtesk.sk
Butas, Prievidza II. Píly, Š. Králika
74 m² • 142 900 €
1 941 €/m² • 85 m² • Butas, Prievidza • 165 000 € • expertbyvania.sk
Butas, Prievidza
85 m² • 165 000 €
1 943 €/m² • 70 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 136 000 € • expertbyvania.sk
3 kambarių butas, Prievidza
70 m² • 136 000 €
1 946 €/m² • 74 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 144 000 € • expertbyvania.sk
3 kambarių butas, Prievidza
74 m² • 144 000 €
1 981 €/m² • 54 m² • 3 kambarių butas, Prievidza II. Píly, Š. Králika • 107 000 € • recloud.sk
3 kambarių butas, Prievidza II. Píly, Š. Králika
54 m² • 107 000 €
2 000 €/m² • 62 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 123 999 € • vianemareal.eu
3 kambarių butas, Prievidza
62 m² • 123 999 €
2 132 €/m² • 53 m² • 2 kambarių butas, Prievidza • 113 000 € • expertbyvania.sk
2 kambarių butas, Prievidza
53 m² • 113 000 €
2 140 €/m² • 62 m² • Butas, Prievidza II. Píly, J. Škopca • 132 700 € • bedes.sk
Butas, Prievidza II. Píly, J. Škopca
62 m² • 132 700 €
2 163 €/m² • 67 m² • 3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, stavbárov • 144 900 € • vasarealitna.sk
3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, stavbárov
67 m² • 144 900 €
2 257 €/m² • 68 m² • 3 kambarių butas, Prievidza • 153 500 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Prievidza
68 m² • 153 500 €
2 649 €/m² • 83 m² • 3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, Traťová • 219 900 € • vasarealitna.sk
3 kambarių butas, Prievidza III. Necpaly, Traťová
83 m² • 219 900 €
(74 m²) • 3 kambarių butas, Prievidza I. Staré Mesto, Dlhá • 11 500 € • remax-slovakia.sk
3 kambarių butas, Prievidza I. Staré Mesto, Dlhá
(74 m²) • 11 500 €
55 m² • 2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, M. R. Štefánika • jkvreal.sk
2 kambarių butas, Prievidza II. Píly, M. R. Štefánika
55 m²
64 m² • 3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, energetikov • vasarealitna.sk
3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, energetikov
64 m²
75 m² • 3 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Stodolu • simreal.sk
3 kambarių butas, Prievidza II. Píly, A. Stodolu
75 m²
87 m² • 3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, Na karasiny • remax-slovakia.sk
3 kambarių butas, Prievidza IV. Kopanice, Na karasiny
87 m²
Handlová
769 €/m² • 65 m² • 2 kambarių butas, Handlová • 50 000 € • realityalpia.sk
2 kambarių butas, Handlová
65 m² • 50 000 €
841 €/m² • 66 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 55 500 € • recloud.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
66 m² • 55 500 €
913 €/m² • 80 m² • 3 kambarių butas, Handlová • 73 000 € • expertbyvania.sk
3 kambarių butas, Handlová
80 m² • 73 000 €
913 €/m² • 69 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Partizánska • 63 000 € • dobrereality.sk
2 kambarių butas, Handlová, Partizánska
69 m² • 63 000 €
922 €/m² • 58 m² • 2 kambarių butas, Handlová • 53 500 € • realityalpia.sk
2 kambarių butas, Handlová
58 m² • 53 500 €
1 016 €/m² • 62 m² • 3 kambarių butas, Handlová, Prievidzská • 63 000 € • recloud.sk
3 kambarių butas, Handlová, Prievidzská
62 m² • 63 000 €
1 018 €/m² • 56 m² • 2 kambarių butas, Handlová • 56 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová
56 m² • 56 990 €
1 028 €/m² • 71 m² • 3 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 73 000 € • recloud.sk
3 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
71 m² • 73 000 €
1 039 €/m² • 76 m² • 3 kambarių butas, Handlová • 79 000 € • butterfly-reality.sk
3 kambarių butas, Handlová
76 m² • 79 000 €
1 043 €/m² • 70 m² • 3 kambarių butas, Handlová • 73 000 € • slovreal.sk
3 kambarių butas, Handlová
70 m² • 73 000 €
1 047 €/m² • 64 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 67 000 € • recloud.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
64 m² • 67 000 €
1 093 €/m² • 75 m² • 3 kambarių butas, Handlová • 82 000 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Handlová
75 m² • 82 000 €
1 129 €/m² • 70 m² • 3 kambarių butas, Handlová • 79 000 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Handlová
70 m² • 79 000 €
1 138 €/m² • 29 m² • 1 kambario butas, Handlová, Údernícka • 33 000 € • recloud.sk (New!)
1 kambario butas, Handlová, Údernícka
29 m² • 33 000 € (New!)
1 151 €/m² • 66 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Mierové námestie • 75 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, Mierové námestie
66 m² • 75 990 €
1 167 €/m² • 60 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 69 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
60 m² • 69 990 €
1 167 €/m² • 48 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Prievidzská • 56 000 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, Prievidzská
48 m² • 56 000 €
1 219 €/m² • 64 m² • 3 kambarių butas, Handlová, Okružná • 78 000 € • butterfly-reality.sk
3 kambarių butas, Handlová, Okružná
64 m² • 78 000 €
1 223 €/m² • 56 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Dimitrovova • 68 500 € • vasarealitna.sk
2 kambarių butas, Handlová, Dimitrovova
56 m² • 68 500 €
1 231 €/m² • 65 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 79 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
65 m² • 79 990 €
1 231 €/m² • 65 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Československej Armády • 79 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, Československej Armády
65 m² • 79 990 €
1 304 €/m² • 46 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 59 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
46 m² • 59 990 €
1 354 €/m² • 48 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Prievidzská • 64 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, Prievidzská
48 m² • 64 990 €
1 400 €/m² • 50 m² • 2 kambarių butas, Handlová, Partizánska • 69 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, Partizánska
50 m² • 69 990 €
1 724 €/m² • 29 m² • 2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta • 49 990 € • bvreal.sk
2 kambarių butas, Handlová, 29.augusta
29 m² • 49 990 €
Bojnice
1 006 €/m² • 318 m² • Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova • 320 000 € • bedes.sk
Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova
318 m² • 320 000 €
1 666 €/m² • 96 m² • 4 kambarių butas, Bojnice, Sama Chalupku • 159 900 € • recloud.sk
4 kambarių butas, Bojnice, Sama Chalupku
96 m² • 159 900 €
1 914 €/m² • 93 m² • Butas, Bojnice, Krátka • 178 000 € • remax-slovakia.sk
Butas, Bojnice, Krátka
93 m² • 178 000 €
2 030 €/m² • 67 m² • Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova • 136 000 € • bedes.sk
Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova
67 m² • 136 000 €
2 157 €/m² • 89 m² • 4 kambarių butas, Bojnice • 192 000 € • realityalpia.sk
4 kambarių butas, Bojnice
89 m² • 192 000 €
2 690 €/m² • 100 m² • Butas, Bojnice, Dubnica, Školská • 269 000 € • bedes.sk
Butas, Bojnice, Dubnica, Školská
100 m² • 269 000 €
2 792 €/m² • 101 m² • 3 kambarių butas, Bojnice, Podskalné • 282 000 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Bojnice, Podskalné
101 m² • 282 000 €
2 816 €/m² • 87 m² • 3 kambarių butas, Bojnice, Školská • 245 000 € • remax-slovakia.sk
3 kambarių butas, Bojnice, Školská
87 m² • 245 000 €
2 829 €/m² • 76 m² • Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova • 215 000 € • bedes.sk
Butas, Bojnice, Dubnica, Moyzesova
76 m² • 215 000 €
2 860 €/m² • 123 m² • 3 kambarių butas, Bojnice • 351 800 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Bojnice
123 m² • 351 800 €
2 863 €/m² • 123 m² • 3 kambarių butas, Bojnice • 352 100 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Bojnice
123 m² • 352 100 €
3 281 €/m² • 89 m² • 4 kambarių butas, Bojnice • 292 000 € • realityalpia.sk
4 kambarių butas, Bojnice
89 m² • 292 000 €
Nováky
1 000 €/m² • 55 m² • 2 kambarių butas, Nováky, Čerešňová • 55 000 € • butterfly-reality.sk
2 kambarių butas, Nováky, Čerešňová
55 m² • 55 000 €
1 138 €/m² • 65 m² • 2 kambarių butas, Nováky, Rastislavova • 74 000 € • remax-slovakia.sk
2 kambarių butas, Nováky, Rastislavova
65 m² • 74 000 €
1 159 €/m² • 100 m² • Butas, Nováky, Baníkov • 115 900 € • bedes.sk
Butas, Nováky, Baníkov
100 m² • 115 900 €
1 207 €/m² • 58 m² • Butas, Nováky, Čerešňová • 69 999 € • bedes.sk
Butas, Nováky, Čerešňová
58 m² • 69 999 €
1 310 €/m² • 71 m² • Butas, Nováky, Čerešňová • 93 000 € • byvajtesk.sk
Butas, Nováky, Čerešňová
71 m² • 93 000 €
1 548 €/m² • 31 m² • 1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova • 47 990 € • bvreal.sk
1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova
31 m² • 47 990 €
1 645 €/m² • 31 m² • 1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova • 51 000 € • recloud.sk
1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova
31 m² • 51 000 €
1 774 €/m² • 62 m² • 3 kambarių butas, Nováky • 109 990 € • centerreality.sk
3 kambarių butas, Nováky
62 m² • 109 990 €
1 975 €/m² • 81 m² • 3 kambarių butas, Nováky, Chemikov • 159 990 € • remax-slovakia.sk
3 kambarių butas, Nováky, Chemikov
81 m² • 159 990 €
2 395 €/m² • 86 m² • 3 kambarių butas, Nováky, Chemikov • 206 000 € • bvreal.sk
3 kambarių butas, Nováky, Chemikov
86 m² • 206 000 €
2 507 €/m² • 75 m² • 3 kambarių butas, Nováky • 188 000 € • realityalpia.sk
3 kambarių butas, Nováky
75 m² • 188 000 €
32 m² • 1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova • expertbyvania.sk
1 kambario butas, Nováky, Hviezdoslavova
32 m²
Kanianka
1 667 €/m² • 39 m² • 1 kambario butas, Kanianka • 65 000 € • realityalpia.sk
1 kambario butas, Kanianka
39 m² • 65 000 €
2 529 €/m² • 51 m² • 2 kambarių butas, Kanianka, Bojnická cesta • 129 000 € • remax-slovakia.sk
2 kambarių butas, Kanianka, Bojnická cesta
51 m² • 129 000 €