Lipno nad Vltavou
56 250 CZK/m² • 80 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 500 000 CZK • nextreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
80 m² • 4 500 000 CZK
56 591 CZK/m² • 88 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 980 000 CZK • ypsilonreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
88 m² • 4 980 000 CZK
58 427 CZK/m² • 89 m² • Butas, Lipno nad Vltavou • 5 200 000 CZK • gpre.cz
Butas, Lipno nad Vltavou
89 m² • 5 200 000 CZK
64 286 CZK/m² • 49 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 3 150 000 CZK • boreality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
49 m² • 3 150 000 CZK
64 667 CZK/m² • 75 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 850 000 CZK • gpre.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
75 m² • 4 850 000 CZK
65 132 CZK/m² • 76 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 950 000 CZK • boreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
76 m² • 4 950 000 CZK
65 776 CZK/m² • 76 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 999 000 CZK • gpre.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
76 m² • 4 999 000 CZK
66 907 CZK/m² • 97 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 6 490 000 CZK • rkstejskal.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
97 m² • 6 490 000 CZK
68 316 CZK/m² • 95 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 6 490 000 CZK • rkstejskal.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
95 m² • 6 490 000 CZK
69 535 CZK/m² • 86 m² • Keturių kambarių butas, Lipno nad Vltavou • 5 980 000 CZK • gpre.cz
Keturių kambarių butas, Lipno nad Vltavou
86 m² • 5 980 000 CZK
71 711 CZK/m² • 76 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 5 450 000 CZK • boreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
76 m² • 5 450 000 CZK
74 598 CZK/m² • 87 m² • Butas, Lipno nad Vltavou, Slupečná • 6 490 000 CZK • remax-czech.cz
Butas, Lipno nad Vltavou, Slupečná
87 m² • 6 490 000 CZK
85 714 CZK/m² • 63 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 5 400 000 CZK • gpre.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
63 m² • 5 400 000 CZK
88 776 CZK/m² • 49 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 350 000 CZK • boreality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
49 m² • 4 350 000 CZK
90 000 CZK/m² • 51 m² • Butas, Lipno nad Vltavou • 4 590 000 CZK • mmreality.cz
Butas, Lipno nad Vltavou
51 m² • 4 590 000 CZK
94 565 CZK/m² • 46 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 350 000 CZK • cebras.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
46 m² • 4 350 000 CZK
94 918 CZK/m² • 61 m² • Keturių kambarių butas, Lipno nad Vltavou • 5 790 000 CZK • realdomus.cz
Keturių kambarių butas, Lipno nad Vltavou
61 m² • 5 790 000 CZK
98 015 CZK/m² • 65 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 6 371 000 CZK • pkrealestate.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
65 m² • 6 371 000 CZK
100 980 CZK/m² • 51 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 5 150 000 CZK • pi-properties.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
51 m² • 5 150 000 CZK
104 762 CZK/m² • 105 m² • Butas, Lipno nad Vltavou • 11 000 000 CZK • bydlenicko.tv
Butas, Lipno nad Vltavou
105 m² • 11 000 000 CZK
111 095 CZK/m² • 63 m² • Trijų kambarių butas, Lipno nad Vltavou • 6 999 000 CZK • markovareality.cz
Trijų kambarių butas, Lipno nad Vltavou
63 m² • 6 999 000 CZK
111 321 CZK/m² • 53 m² • Butas, Lipno nad Vltavou • 5 900 000 CZK • rkprinc.cz
Butas, Lipno nad Vltavou
53 m² • 5 900 000 CZK
112 766 CZK/m² • 47 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 5 300 000 CZK • cebras.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
47 m² • 5 300 000 CZK
114 500 CZK/m² • 20 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 2 290 000 CZK • mmreality.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
20 m² • 2 290 000 CZK
115 000 CZK/m² • 26 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 2 990 000 CZK • remax-czech.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
26 m² • 2 990 000 CZK
121 212 CZK/m² • 33 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 4 000 000 CZK • realvize.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
33 m² • 4 000 000 CZK
126 923 CZK/m² • 26 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 3 300 000 CZK • remax-czech.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
26 m² • 3 300 000 CZK
152 969 CZK/m² • 64 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • 9 790 000 CZK • kontaktservis.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
64 m² • 9 790 000 CZK
38 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou • ardoreality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Lipno nad Vltavou
38 m²
71 m² • Butas, Lipno nad Vltavou, Slupečná • pavlinamusilova.cz
Butas, Lipno nad Vltavou, Slupečná
71 m²
Český Krumlov
40 109 CZK/m² • 92 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov • 3 690 000 CZK • okrealestate.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov
92 m² • 3 690 000 CZK
52 000 CZK/m² • 75 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov • 3 900 000 CZK • aldoreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov
75 m² • 3 900 000 CZK
55 769 CZK/m² • 78 m² • Keturių kambarių butas, Český Krumlov, Domoradice, Urbinská • 4 350 000 CZK • gpre.cz
Keturių kambarių butas, Český Krumlov, Domoradice, Urbinská
78 m² • 4 350 000 CZK
55 921 CZK/m² • 76 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov • 4 250 000 CZK • gpre.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov
76 m² • 4 250 000 CZK
58 167 CZK/m² • 60 m² • Trijų kambarių butas, Český Krumlov, Nádražní Předměstí, Za Nádražím • 3 490 000 CZK • gpre.cz
Trijų kambarių butas, Český Krumlov, Nádražní Předměstí, Za Nádražím
60 m² • 3 490 000 CZK
65 102 CZK/m² • 49 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov • 3 190 000 CZK • gpre.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov
49 m² • 3 190 000 CZK
65 152 CZK/m² • 99 m² • Keturių kambarių butas, Český Krumlov, Plešivec, 5. května • 6 450 000 CZK • ochodekestates.cz
Keturių kambarių butas, Český Krumlov, Plešivec, 5. května
99 m² • 6 450 000 CZK
66 932 CZK/m² • 59 m² • Trijų kambarių butas, Český Krumlov, Plešivec, Sídliště Plešivec • 3 949 000 CZK • markovareality.cz (New!)
Trijų kambarių butas, Český Krumlov, Plešivec, Sídliště Plešivec
59 m² • 3 949 000 CZK (New!)
68 810 CZK/m² • 42 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Urbinská • 2 890 000 CZK • gpre.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Urbinská
42 m² • 2 890 000 CZK
69 565 CZK/m² • 69 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov • 4 800 000 CZK • gpre.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov
69 m² • 4 800 000 CZK
80 735 CZK/m² • 68 m² • Penkių kambarių butas, Český Krumlov, Latrán, Špičák • 5 490 000 CZK • nextreality.cz (New!)
Penkių kambarių butas, Český Krumlov, Latrán, Špičák
68 m² • 5 490 000 CZK (New!)
111 321 CZK/m² • 53 m² • Butas, Český Krumlov • 5 900 000 CZK • rkprinc.cz
Butas, Český Krumlov
53 m² • 5 900 000 CZK
113 409 CZK/m² • 44 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Za Jitonou • 4 990 000 CZK • smsreality.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Za Jitonou
44 m² • 4 990 000 CZK
125 000 CZK/m² • 20 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Nové Spolí • 2 500 000 CZK • insia-finreal.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Nové Spolí
20 m² • 2 500 000 CZK
125 484 CZK/m² • 31 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Za Jitonou • 3 890 000 CZK • smsreality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Český Krumlov, Domoradice, Za Jitonou
31 m² • 3 890 000 CZK
Horní Planá
24 735 CZK/m² • 226 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hůrka • 5 590 000 CZK • bohumilkubec.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hůrka
226 m² • 5 590 000 CZK
79 206 CZK/m² • 63 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hůrka • 4 990 000 CZK • nextreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hůrka
63 m² • 4 990 000 CZK
83 214 CZK/m² • 84 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá • 6 990 000 CZK • nextreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá
84 m² • 6 990 000 CZK
86 880 CZK/m² • 25 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Horní Planá, Palackého • 2 172 000 CZK • hvbreal.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Horní Planá, Palackého
25 m² • 2 172 000 CZK
87 839 CZK/m² • 31 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Palackého • 2 723 000 CZK • hvbreal.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Palackého
31 m² • 2 723 000 CZK
89 486 CZK/m² • 70 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hodňov • 6 264 000 CZK • nextreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hodňov
70 m² • 6 264 000 CZK
89 845 CZK/m² • 58 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hodňov • 5 211 000 CZK • nextreality.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Hodňov
58 m² • 5 211 000 CZK
90 896 CZK/m² • 67 m² • 1 kambarys, Horní Planá, Náměstí • 6 090 000 CZK • rgreality.cz
1 kambarys, Horní Planá, Náměstí
67 m² • 6 090 000 CZK
97 660 CZK/m² • 47 m² • Butas, Horní Planá, Náměstí • 4 590 000 CZK • rgreality.cz
Butas, Horní Planá, Náměstí
47 m² • 4 590 000 CZK
102 308 CZK/m² • 39 m² • Butas, Horní Planá, Náměstí • 3 990 000 CZK • rgreality.cz
Butas, Horní Planá, Náměstí
39 m² • 3 990 000 CZK
103 000 CZK/m² • 50 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Náměstí • 5 150 000 CZK • mmreality.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Náměstí
50 m² • 5 150 000 CZK
112 143 CZK/m² • 196 m² • 5 kambariai, Horní Planá, Bližší Lhota • 21 980 000 CZK • nemoreality.cz
5 kambariai, Horní Planá, Bližší Lhota
196 m² • 21 980 000 CZK
115 946 CZK/m² • 37 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Náměstí • 4 290 000 CZK • rkadriana.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Planá, Náměstí
37 m² • 4 290 000 CZK
Černá v Pošumaví
36 364 CZK/m² • 88 m² • Keturių kambarių butas, Černá v Pošumaví, Bližná • 3 200 000 CZK • mmreality.cz
Keturių kambarių butas, Černá v Pošumaví, Bližná
88 m² • 3 200 000 CZK
49 605 CZK/m² • 76 m² • Keturių kambarių butas, Černá v Pošumaví, Bližná • 3 770 000 CZK • kontaktservis.cz
Keturių kambarių butas, Černá v Pošumaví, Bližná
76 m² • 3 770 000 CZK
88 592 CZK/m² • 71 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 6 290 000 CZK • bucareality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
71 m² • 6 290 000 CZK
94 257 CZK/m² • 35 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 3 299 000 CZK • bucareality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
35 m² • 3 299 000 CZK
95 634 CZK/m² • 71 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 6 790 000 CZK • bucareality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
71 m² • 6 790 000 CZK
109 286 CZK/m² • 63 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 6 885 000 CZK • bucareality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
63 m² • 6 885 000 CZK
110 714 CZK/m² • 28 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 3 100 000 CZK • remax-czech.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
28 m² • 3 100 000 CZK
114 000 CZK/m² • 35 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 3 990 000 CZK • bucareality.cz
1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
35 m² • 3 990 000 CZK
119 697 CZK/m² • 66 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 7 900 000 CZK • svoboda-williams.com
3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
66 m² • 7 900 000 CZK
178 788 CZK/m² • 33 m² • 1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • 5 900 000 CZK • svoboda-williams.com
1 kambario butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
33 m² • 5 900 000 CZK
53 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví • nextreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Černá v Pošumaví
53 m²
Frymburk
63 187 CZK/m² • 91 m² • Butas, Frymburk • 5 750 000 CZK • remax-czech.cz
Butas, Frymburk
91 m² • 5 750 000 CZK
68 056 CZK/m² • 36 m² • Dviejų kambarių butas, Frymburk • 2 450 000 CZK • korunark.cz
Dviejų kambarių butas, Frymburk
36 m² • 2 450 000 CZK
85 526 CZK/m² • 76 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk, Kovářov • 6 500 000 CZK • pavlinamusilova.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk, Kovářov
76 m² • 6 500 000 CZK
93 220 CZK/m² • 59 m² • 3 kambariai, Frymburk, Kovářov • 5 500 000 CZK • pavlinamusilova.cz
3 kambariai, Frymburk, Kovářov
59 m² • 5 500 000 CZK
93 594 CZK/m² • 64 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk • 5 990 000 CZK • realdomus.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk
64 m² • 5 990 000 CZK
95 745 CZK/m² • 47 m² • Butas, Frymburk • 4 499 999 CZK • elitemanagement.cz
Butas, Frymburk
47 m² • 4 499 999 CZK
96 719 CZK/m² • 64 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk • 6 190 000 CZK • realdomus.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Frymburk
64 m² • 6 190 000 CZK
Křemže
60 147 CZK/m² • 68 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Křemže • 4 090 000 CZK • realvize.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Křemže
68 m² • 4 090 000 CZK
60 172 CZK/m² • 58 m² • Trijų kambarių butas, Křemže, U Rybníka • 3 490 000 CZK • nextreality.cz
Trijų kambarių butas, Křemže, U Rybníka
58 m² • 3 490 000 CZK
70 889 CZK/m² • 45 m² • Trijų kambarių butas, Křemže • 3 190 000 CZK • realvize.cz
Trijų kambarių butas, Křemže
45 m² • 3 190 000 CZK
Loučovice
43 571 CZK/m² • 70 m² • Keturių kambarių butas, Loučovice • 3 050 000 CZK • remax-czech.cz
Keturių kambarių butas, Loučovice
70 m² • 3 050 000 CZK
49 315 CZK/m² • 73 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Loučovice • 3 600 000 CZK • jihreality.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Loučovice
73 m² • 3 600 000 CZK
50 000 CZK/m² • 63 m² • Keturių kambarių butas, Loučovice • 3 150 000 CZK • ardoreality.cz
Keturių kambarių butas, Loučovice
63 m² • 3 150 000 CZK
Nová Ves
24 085 CZK/m² • 59 m² • Keturių kambarių butas, Nová Ves • 1 421 000 CZK • mmreality.cz
Keturių kambarių butas, Nová Ves
59 m² • 1 421 000 CZK
36 345 CZK/m² • 55 m² • Butas, Nová Ves • 1 999 000 CZK • mmreality.cz
Butas, Nová Ves
55 m² • 1 999 000 CZK
60 137 CZK/m² • 73 m² • Keturių kambarių butas, Nová Ves • 4 390 000 CZK • zfpreality.cz
Keturių kambarių butas, Nová Ves
73 m² • 4 390 000 CZK
Benešov nad Černou
32 353 CZK/m² • 85 m² • Keturių kambarių butas, Benešov nad Černou • 2 750 000 CZK • jihreality.cz
Keturių kambarių butas, Benešov nad Černou
85 m² • 2 750 000 CZK
Dolní Dvořiště
23 750 CZK/m² • 400 m² • Butas, Dolní Dvořiště • 9 500 000 CZK • remax-czech.cz
Butas, Dolní Dvořiště
400 m² • 9 500 000 CZK
Dolní Třebonín
66 145 CZK/m² • 83 m² • 4 kambarių butas su virtuvės niša, Dolní Třebonín • 5 490 000 CZK • vavdevelopment.cz (New!)
4 kambarių butas su virtuvės niša, Dolní Třebonín
83 m² • 5 490 000 CZK (New!)
Horní Dvořiště
41 500 CZK/m² • 60 m² • 3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Dvořiště • 2 490 000 CZK • remax-czech.cz
3 kambarių butas su virtuvės niša, Horní Dvořiště
60 m² • 2 490 000 CZK
Hořice na Šumavě
46 533 CZK/m² • 75 m² • Keturių kambarių butas, Hořice na Šumavě • 3 490 000 CZK • nextreality.cz
Keturių kambarių butas, Hořice na Šumavě
75 m² • 3 490 000 CZK
Chlumec
46 875 CZK/m² • 64 m² • Trijų kambarių butas, Chlumec • 3 000 000 CZK • mmreality.cz
Trijų kambarių butas, Chlumec
64 m² • 3 000 000 CZK
Kájov
50 820 CZK/m² • 61 m² • 2 kambarių butas su virtuvės niša, Kájov, Staré Dobrkovice • 3 100 000 CZK • realityspektrum.cz
2 kambarių butas su virtuvės niša, Kájov, Staré Dobrkovice
61 m² • 3 100 000 CZK
Kaplice
57 692 CZK/m² • 52 m² • Trijų kambarių butas, Kaplice, Omlenická • 3 000 000 CZK • dumrealit.cz
Trijų kambarių butas, Kaplice, Omlenická
52 m² • 3 000 000 CZK
Malonty
38 308 CZK/m² • 65 m² • Keturių kambarių butas, Malonty • 2 490 000 CZK • ivetatonzarova.cz
Keturių kambarių butas, Malonty
65 m² • 2 490 000 CZK
Rožmberk nad Vltavou
39 702 CZK/m² • 302 m² • Butas, Rožmberk nad Vltavou • 11 990 000 CZK • realdomus.cz
Butas, Rožmberk nad Vltavou
302 m² • 11 990 000 CZK
Světlík
75 526 CZK/m² • 38 m² • Dviejų kambarių butas, Světlík • 2 870 000 CZK • gpre.cz
Dviejų kambarių butas, Světlík
38 m² • 2 870 000 CZK